Centralizuoto dulkių valymo CycloVac sistemos gali būti montuojamos bet kuriame name, kotedže ar bute, taip pat komerciniame/biuro pastate.

Centrinis siurblys (kurį lengva įrengti garaže, rūsyje, sandėliuke ar balkone) yra sujungtas su vamzdynų sistema, patogiomis rozetėmis, esančiomis Jūsų namuose.

Išsirinkę tradicinę sistemą arba sistemą su ištraukiama žarna (Hide-A-Hose), kurią lengva aktyvuoti. Tokios sistemos galia yra daug pranašesnė už nešiojamųjų dulkių siurblių galią! Susipažinkite su naujais modeliais mūsų internetinės parduotuvės kataloge.

Centrinis siurblys statomas negyvenamoje zonoje: buto balkone, lodžijoje, sandėliuke, namo garaže, rūsyje, katilinėje ar sandėliuke.

Valymo žarnos gali būti nuo 6m iki 15m ilgio.

Centralizuotos sistemos rozetės optimaliai išdėstomos visame name taip, kad yra lengvai pasiekiamos iš bet kurios patalpos. Priklausomai nuo žarnos ilgio (ilgis gali būti nuo 6m iki 15m) su viena rozete gali aptarnauti 100 kv.m.

Šiupeliukas Vacpan – patogus įrankis greitam valymui. Pakanka šluotele sušluoti šiukšles į šiupeliuką ir paspausti pedalą – centralizuota dulkių ištraukimo sistema įsijungia ir susiurbia visas dulkes be pėdsakų! Virtuvėje, koridoriuje, žiemos sode ir šalia židinio Vacpan tiesiog nepakeičiamas!

Švarus oras – vienas svarbiausių mūsų sveikatai. Žinoma, dulkių siurblys negali pakeisti oro sudėties, tačiau jo dėka savo namuose kvėpuojate švaresniu oru.

RetraFlex „Paslėpta žarna sienoje“ (Hide-A-Hose) – naujame formate!

Tik dėl išskirtinės Cyclovac dulkių siurblių galios galima pritaikyti visiškai naują sistemą su integruota saugojimo žarna „Paslėpta žarna sienoje“.

Speciali rozetė su integruota žarna leidžia naudoti tokį žarnos ilgį, kuris reikalingas valymo metu. Privalumas – nereikalinga papildoma vieta žarnos laikymui. Valymo pabaigoje galingo siurbimo dėka žarna automatiškai sutraukiama į vamzdyną, paslėptą sienoje (sistema „Paslėpta žarna sienoje“ Hide-A-Hose).

Šiai dienai Cyclovac TM yra pasaulinis platintojas sistemos „Paslėpta žarna sienoje“, tad pristato naujausias tendencijas šioje srityje. 2016m. buvo pristatyta šiuolaikiška modifikuota sistema Hide-A-Hose (Ištraukiama žarna), kuri gavo pavadinimą RetraFlex. Dabar montuojant sistemą naudojamas naujas apsauginis mazgas, kuris labai palengvina sistemos montavimą. Išleista nauja rozečių serija RetraFlex – populiariausių spalvų ergonomiška forma bei naujo tipo žarnos – be užvalkalo.

DataSync – pilna sistemos kontrolė

Cyclovac pristato novatorišką duomenų sinchronizavimo technologiją, kuri suteikia efektyvaus darbo kontrolę sistemoje.

Visa informacija rodoma LCD ekrane, kuris yra ant pagrindinio centrinio siurblio įrenginio bei ant valymo žarnos rankenos.

Unikali DataSync sistema:

Leidžia pasirinkti keturis galios lygius, keičiant variklio apsukų dažnį

Informuoja apie techninį aptarnavimą

Perspėja, kada reikia keisti filtro maišelį (serija High Efficiency Collection – Modelis GX) arba valyti dulkių talpyklą (serija Tradition Collectio – Modelis DL)

Universali valymo sistema „Hibrid“

2014m. bendrovė ITL (Kanada) – įkomponuotų siurblių gamintojas, pristatė modelį su nauja filtravimo sistema „Hibrid“:

Tai universali ir praktiška oro valymo sistema, kai įrenginį galima naudoti su patogiais keičiamais maišeliais – ir be jų! Tai Jūsų pasirinkimas!

Modeliai su „Hibrid“ sistema: H, HX, DECO

Antibakterinis impregnavimas Ultra Fresh

Prekės ženklas buvo įregistruotas JAV Aplinkos apsaugos agentūros ir Kanados sveikatos ministerijos.

Visuose modeliuose su nekeičiamais filtro CycloFiltre TM naudojamas unikalus impregnavimas Ultra  Fresh. Jis apsaugo nuo pelėsių ir bakterijų, kurie sukelia alergines reakcijas. Taip pat šis impregnavimas pašalina mikroorganizmų sukeliamus kvapus.

Deco – stilingos rozetės Jūsų namuose!

Stilingos rozetės Deco derės visuose interjeruose! Rozetės pagamintos iš patvaraus plastiko, atsparios dilimui ir turi ilgalaikę garantiją.

Anglies filtras „Carbon-dust-Filtration

Išskirtinis CycloVac anglies dulkių filtravimo blokas „Carbon-dust-Filtration“ taikomas daugelyje CycloVac modelių.

Išskirtinė patentuota technologija leidžia filtruoti variklio darbo dulkes.